نمایندگی ایسوس و تامین قطعات اصلی و اورجینال

نمایندگی ایسوس علاوه بر تعمیر انواع تبلت و لپ تاپ این برند، تمامی تجهیزات جانبی این دستگاه ها را به صورت اصلی و اورجینال در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

این قطعات با قیمت بسیار کمتر ارائه می شود و می تواند تضمین کننده کیفیت و کارایی دوباره لپ تاپ یا تبلت شما باشند تا از خسارت های بعدی جلوگیری شود.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

ایسوس را همه به عنوان یک برند کاملاً مشتری مدار می شناسیم که در زمینه تولید لپ تاپ های با کیفیت در این سال ها توانسته است عملکرد بسیار مثبتی داشته باشد.

این برند در خاورمیانه فروش بسیار خوبی داشته و مشتریان زیادی به خصوص در کشورمان از محصولات مختلف آن استفاده می کنند.

لپ تاپ های ایسوس که در مدل های مختلف ساخته شده اند و البته در این سال ها نیم نگاهی به تکنولوژی های آینده نیز داشته اند، ممکن است در اثر عوامل مختلف دچار خرابی و یا نقص شوند.

زمانی که مشتریان برای خرید لپ تاپ ایسوس اقدام می کنند، یکی از مهم ترین فاکتور ها می تواند وجود یک مرکز معتبر برای پشتیبانی از آن مدل و تامین تجهیزات جانبی آن باشد.

نمایندگی ایسوس با پشتیبانی کامل از این محصولات تمامی عملیات مربوط به تعمیر لپ تاپ ایسوس را به دست یک تیم فنی و متخصص در این زمینه سپرده است.

این تیم فنی در مرحله عیب یابی اولیه و تعمیرات سخت افزاری یا نرم افزاری از تجهیزات کاملاً به روز و پیشرفته استفاده می کنند.

بعد از اینکه عملیات تعمیر با کیفیت بالا انجام شد، مشتریان می توانند در محیط، دستگاه خود را تست نموده و از سلامت آن مطمئن شوند.

البته گارانتی معتبر تعمیر نیز یکی از خدمات ویژه نمایندگی ایسوس است که می تواند به مشتریان اجازه دهد تا در صورت بروز مشکل از خدمات مرکز به صورت رایگان استفاده کنند.

تعمیر تبلت ایسوس به صورت سخت افزاری

تبلت های ایسوس نیز در میان کاربران کشورمان جایگاه ویژه ای به دست آورده اند و به همین دلیل است که این مرکز یک بخش ویژه را به تعمیر تبلت ایسوس اختصاص داده است.

در این بخش که تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری روی دستگاه انجام می شود، از قطعات اصلی و اورجینال برای تعویض قطعات خراب شده استفاده می شود.

یعنی در صورتی که هر کدام از قطعات سخت افزاری دستگاه دچار خرابی و یا نقص شوند که قابلیت تعمیر نداشته باشند از قطعات اصلی به جای آن ها استفاده می شود.

تبلت های ایسوس به دلیل ساختار خاصی که دارند حتما باید توسط افراد متخصص تعمیر شوند تا کمترین آسیبی به آن ها وارد نشود.

 

تامین لوازم جانبی اصل

یکی از مهم ترین مشکلات و دغدغه های کاربرانی که از برند ایسوس استفاده می کنند، تامین لوازم جانبی این دستگاه ها به صورت اصلی و اورجینال است.

استفاده از تجهیزات اورجینال باعث می شود تا دستگاه راندمان و کارایی خود را حفظ کند و هیچ مشکلی برای دیگر قسمت های آن نیز به وجود نیاید.

قیمت پایین در کنار سرعت و کیفیت بالا را می توان مهم ترین ویژگی دانست که قطعاً هر مشتری را برای اعتماد به مجموعه نمایندگی ایسوس متقاعد می کند.