بهترین هدیه در دوران نامزدی چیست؟

بهترین هدیه در دوران نامزدی چیست؟

خلاصه: در این مقاله سعی شده تعدادی از بهترین راهکار ها برای هدیه دادن در دوران نامزدی ارائه گردد.

قطعا دوران نامزدی دوران پر تلاطمی و پراسترسی است که شما در هرمسئله ی کوچک از خود خواهید پرسید آیا این مسئله نامزدم را ناراحت خواهد کرد و یا موجب شادی و رضایت او خواهد شد. خرید هدیه نامزدی نیز یکی از این مسائل پر از ابهام است.

حد تعادل را رعایت نمایید:

سعی کنید هدیه ای تهیه نمایید که نه خیلی خودمانی باشد و نه خیلی رسمی. زیرا ممکن است با خرید هدیه های خیلی خودمانی خانواده ها تعبیر نامناسبی بکنند ونیز با خرید هدیه ای خیلی رسمی صمیمیت بین شما و نامزدتان کمرنگ جلوه کند بنابراین در خرید هدیه برای نامزد حد تعادل را رعایت نمایید و به جای آن سراغ خرید کادو هنری بروید.

با سخاوت باشید اما ولخرجی ممنوع:

هدیه ای تهیه نمایید که سخاوت شما را نشان دهد در این امر می توانید از طلا بعنوان یک هدیه ی مناسب برای همسرتان استفاده کنید. اما زیاد ولخرجی نکنید و توان مالی خودتان را هم در نظر داشته باشید. به این موضوع توجه کنید که در آینده بطور مکرر هدیه هایی تقدیم همسرآینده تان خواهید کرد و هزینه هایی سنگینتر از حد توانتان می تواند در نامزد شما و خانواده ی آن ها انتظاراتی را به وجود آورد که مشکل ساز خواهد شد. در نتیجه در تمام مراحل سعی نمایید تعادل را رعایت کنید.

هدایای دوران نامزدی هرگز فراموش نخواهد شد:

به این موضوع توجه داشته باشید که هر هدیه ای را که در دوره ی نامزدی تقدیم همسرآیندتان می کنید تا سالیان دراز در خاطر او خواهد ماند و جایگاه ویژه ای در شکل گیری رابطه ی محبت آمیز آینده ی شما خواهد داشت. بنابراین در انتخاب هدیه ی مناسب دقت بسیاری کنید.

زمان را از دست ندهید:

در دوران نامزدی باید از فرصت ها بخوبی استفاده نمایید و اگر قصد دادن هدیه به نامزدتان را دارید دقیقا باید اینکار را در سر وقت خودش انجام دهید. در این دوران ممکن است بطور ناگهانی شرایطی محیا گردد که زمان ابراز محبت و هدیه دادن است بنابراین این مواقع که نه خودتان و نه نامزدتان پیشبینی می کردید بهترین موقعیت برای سورپرایز کردن است. پس زیرکانه ترین کار این است که همیشه یک هدیه ی بسیار زیبا و مناسب از قبل خریداری کرده باشید و همیشه منتظر موقعیت مناسب بگردید.